Usługi dla pracodawców

Leasing pracowniczy

Doradztwo personalne

Kompleksowe usługi

Szkolenia

Leasing pracowniczy

M&K Consulting świadczy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe, usługi zarządzania personelem, doboru i rekrutacji pracowników. Naszym zadaniem jest łączenie dwóch pasujących do siebie społeczeństw: zmotywowanych, chętnych do pracy obywateli Europy Wschodniej oraz pracodawców, poszukujących specjalistów, aby zwiększyć produktywność firmy.

Leasign pracowniczy to skuteczny sposób w przypadku braku własnych pracowników, który polega na wynajmie pracowników do wykonywania konkretnych obowiązków zawodowych. Ogromną zaletą jest to, że pracodawca może dokładnie określić jakie kwalifikacje i doświadczenie musi posiadać pracownik.

Doradztwo personalne

Pomagamy firmom w realizacji procesów rekrutacyjnych oraz oferujemy pomoc w szybkim i skutecznym dotarciu do odpowiednich kandydatów. Realizujemy zlecenie na rekrutacje masowe, jak również na pojedyncze stanowiska.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi prosimy o kontakt.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się pełną obsługą rekrutacji oraz użyczaniem pracowników. Optymalizujemy koszty związane z zatrudnieniem pracowników poprzez proces outsourcingu. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z obsługą: hal produkcyjnych, magazynów, prac porządkowych, prac w sortowni, prac ogólnobudowlanych.

Gwarantujemy całkowite zadowolenie ze standardów serwisu, jak również jakość wykonanych prac.

© 2019 All rights reserved